Heyecan veren iddia: Far Cry 7’nin kötü karakteri Cillian Murphy mi olacak?

Bu iddia, Ubisoft oyunlarıyla ilgili bilgileri isabetli şekilde paylaşmasıyla bilinen j0nathan isimli bir yayıncı tarafından ortaya atıldı. j0nathan, Far Cry’a işaret eden sembollerle birlikte Cillian Murphy’nin fotoğrafını ve 72 saat geriye sayan bir bombayı X’te paylaştı. Paylaşımında “O zamana kadar bir şey değişmezse” notunu da ekledi.

SÖYLENTİLERE DESTEK OLAN İPUÇLARI

j0nathan’ın Güvenilirliği: j0nathan, geçmişte Ubisoft oyunlarıyla ilgili doğru bilgiler paylaşmasıyla tanınıyor. Bu nedenle, bu iddianın da ciddiye alınması gereken bir ihtimal olduğu düşünülüyor.

72 Saatlik Geri Sayım: j0nathan’ın paylaştığı fotoğrafta yer alan 72 saatlik geri sayım, 2023 Eylül ayında çıkan haberlerle örtüşüyor. O haberlerde de Far Cry 7’de ana karakterin ailesinin kaçırılacağı ve onları kurtarmak için 72 saati olacağı iddia edilmişti.

Geçmiş Kötü Karakterler: Far Cry serisi, Giancarlo Esposito ve Michael Mando gibi usta oyuncuların canlandırdığı unutulmaz kötü karakterlere sahip. Cillian Murphy’nin de bu ekibe katılması, oyunun hikayesine ve atmosferine büyük bir katkıda bulunabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir